Praca praca praca

Ehhh i jak by tu zacząć. Kolejny tydzień pracy za mną, codziennie jakieś nowe sprawy, codziennie nowe historie. Czasem wiem od razu jak pomóc, czasem wiem, że wiem. A czasem jak ostatnio są dni gdy kompletnie nie wiem o co chodzi, jak pomóc. I to jest straszne. Wiem, powinnam na spokojnie podchodzić do tematu ale aż mi głupio. Tak to nie jest fajne uczucie.

Ale spokojnie znam już nowy grafik, okazuje się, że święta mam wolne :) udało się, jednak nie ma nic za darmo. W tym wypadku mam co trudniejsze do spełnienia kilka zmian po 10 godzin. Tak, 10 godzin (będzie ciężko) ale cóż co mnie nie zabije to mnie wzmocni tak więc, mam zamiar się nie poddawać i będzie dobrze. Tak, ostatnio zaczynam mieć pozytywne podejście do tematu, bo jak by nie było premia motywuje. Gorzej tylko, że coś kosztem czegoś. Bo wrócę i pójdę spać. I tak przez kilka dni ale nie jest to żabka. Nie muszę ciągać skrzynek z piwem. Nawet nie muszę, już tak się użerać z klientami, jakoś na spokojnie potrafię ich obłaskawić. I nie tylko zmieniam ton głosu a także słowa, na razie póki co działa więc nie jest tak źle.

Dzisiaj nawet usłyszałam, że miło się ze mną rozmawia, że potrafię pomóc. Staram się, na prawdę się staram. Pilnować wszystkich wskaźników, rozmów i tego co mówię klientowi… Ale i tak czasem zdarzają się pewne kwiatki, które wywołują u mnie uśmiech na twarzy… Będzie dobrze, musi być dobrze

Zapomniałam Ci powiedzieć, że dalej trzymam się diety. Już nie gubię tylu kg jak wcześniej, ale lepiej się czuję, nie długo zacznę jeździć rowerem i chodzić pieszo… Wrócę do wagi sprzed choroby i nie mam zamiaru już się tak zapuścić jak to było (tzn. jest teraz).

  1 comment for “Praca praca praca

  1. ~an
    20 września 2016 o 11:25

    o, super…jestes w innej pracy :) Zycze Ci, abys nigdy wiecej nie trafila do kolchozu i mam nadzieje, ze ten call center, w ktorym jestes jest przynajmniej do zniesienia :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *