Ach niedziela ach niedziela

Chyba dawno mnie nie było, tęskniłaś? Wiem, wiem nie musisz kłamać. Wiem, wiem, ja też nie pisałam ale weź na wstrzymanie. Byłam chora, z resztą co tam. Moje przeziębienie to pikuś. Niby nic wielkiego, jakaś tam temperaturka, kaszelek i wszystko. Wszystko powoli mija, został tylko kaszel. Ale spokojnie, już w środę wracam do pracy. Oczywiście ku uciesze szanownego małżonka i rozpaczy psa. Tak, to on jeden nie będzie zadowolony, że pańciunia wraca do pracy. A właśnie, ciekawe co mnie ominęło, pewnie jak zawsze betony i inne atrakcje.

Dzisiaj święto w rodzinie, mój brat skończył 28 lat, słuszny wiek ;). Pewnie nie długo zacznie latać o lasce i szukać włosów ;) a tak na serio, wciąż młodzi i piękni jesteśmy :). Co prawda ciągle głupi i jeszcze bardziej szaleni chcemy doświadczyć wszystkiego co daje nam życie. Szalone fryzury, kolczyki i cudaczne zakupy. Ostatnio zauważyłam, że miewam szalone pomysły.

W tamten piątek stwierdziłam, „kochanie a może zrobię sobie kolczyk w uchu”. No i poszłam do kosmetyczki i wróciłam z trzecią dziurą w uchu. Kurcze bolało, dawno nie robiłam czegoś takiego. Nawet gdy wracałam miałam dwie myśli w głowie.

1. Kurcze przecież po operacji tak nie bolało. Fakt co ja mogę pamiętać, przecież na lekach byłam i spałam a po drugie to było kilka miesięcy temu.

2. Jak ja będę pracować na słuchawkach z bolącym uchem… Pomyślałam jak zrobiłam i to było nawet do przewidzenia. Ale w sumie co ma być, to będzie prawda?

No i tak tydzień już minął,  w między czasie przyplątało się przeziębienie a ucho zagoiło się (prawie). A to jeszcze nie ostatni kolczyk, bo planuje jeszcze jeden w chrząstce i w sumie jak się uda zgubić zbędne kg to może kiedyś dziarkę. Jakiś taki szalony projekt, jeszcze nie wiem co i gdzie ale wiem, że chce. Tak wiem, będę żałować i tak dalej, ale wiesz że to moja decyzja? Świadoma a teraz leczę się leczyć dalej i nie długo do endo, ciekawe co tym razem będzie z moją tarczycą a dokładniej z jej brakiem. Trzymaj się ciepło, buziaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *