Przygotowania do…

Witaj moja droga!

Chciałabym Cię uprzedzić, przez jakiś czas nie będę dostępna. Możesz do mnie zadzwonić, napisać sms ale nie gwarantuję, że znajdę czas na odpowiedź. Wybacz.

Jutro zaczynam ostatnią zmianę 10cio godzinną w swoim korpo i od godziny 19 będę na urlopie :) Tak już nie mogę się doczekać. Standardowo jak zawsze tak wiele jest do zrobienia i do zobaczenia :) Tak wiele oczekuje od tego wyjazdu. Pojadę na chwilę do rodziców z moim piesełkiem i dalej objazdowo a wracam do pracy dopiero w sierpniu. Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować wszystkie plany. Plany jest ich tak wiele i już coraz bardziej nie mogę się doczekać :)

Wiesz, mieszkanie na stancji ma swoje plusy. Nie muszę się nikomu tłumaczyć, że tak dużo gadam przez telefon czy pisze sms. Nie muszę nikomu się tłumaczyć, że spacer z psem jest tak długi, że wychodzę wieczorem gdzieś. Sama podejmuje decyzje i jestem z nich rozliczana. A wiesz co jest w tym wszystkim najlepszego?

Nie jem jakichś pizz czy innych kebsów, zaczełam się zdrowo odżywiać i mam więcej ruchu. Ostatnio nawet zauważyłam, że mieszczę się w dawne lniane spodnie które jak by to powiedzieć zatrzymywały się w połowie uda. Tak, pewnie też masz takie w szafie i wiesz o czym mówię. Ta cisza z Twojej strony jasno mówi, że się ze mną zgadzasz….

 

Życz mi dobrego wyjazdu i słońca na urlopie. Odezwę się, hm…. niech pomyślę, jak tylko wrócę. Numer do mnie masz więc nie zniknę tak do końca :)

 

Buziaczki

E.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *