Czy maść jest remedium na każde zło ?!

Ostatnie dni pokazały mi jak cudowne potrafi być życie. Wszystko tak pięknie szło aż się popsuło. Tak, niestety się popsuło. Pogoda się zmieniła z słońca w deszcz i tak też moje ciało przestało rozkwitać. Zaczęło wręcz więdnąć. Ale nie to jest najgorsze w tym wszystkim jest to, że dość solidnie pojawił się ból w nadgarstkach. No i oczywiście, zamiast zwolnić tempo zaczęłam jeszcze bardziej pracować. Niestety skończyło się na dzisiejszej wizycie w aptece, zakupie maści na skręcenia i dużej ilości bandaża elastycznego. Teraz tak się zastanawiam czy kiedyś wspominałam Ci dlaczego mam takie problemy z nadgarstkiem. Jeśli tak to proszę omiń najbliższy akapit a jeśli nie to zapraszam.

Tak więc jak dobrze wiesz, jeszcze mam męża. Pozew złożony, czekam. Ale nie to jest głównym elementem tego akapitu. Przede wszystkim kiedyś było za dużo alkoholu, za dużo jakiegoś tematu, wywiązała się najpierw awantura słowna a później no cóż skończyło się wykręceniem rąk tak bardzo boleśnie, że gdy puścił upadłam na kolana. Później pojawiły się prace w różnych miejscach,  nie pomogły zregenerować nadgarstków i w tym momencie jakakolwiek zmiana sprawia ból.

Moja droga jednak ostatnimi dniami dosyć sporo sobie poszalałam. Posadziłam wrzosy (wyglądają cuuuuuudownie), obsypałam je koro i walczyłam w domu. Obiadki i jakieś tam sałatki. No i oczywiście, zmywanie ręczne, wycieranie i cały reszta. Tak więc jak dobrze się domyślasz pojawił się po raz kolejny problem…. Jeśli jeszcze przez jakiś czas będzie się utrzymywać taki stan trzeba będzie odwiedzić jakiegoś duchołapa…

Wolałabym raz na zawsze zapomnieć o tym bólu bo nie jest to przyjemne uczycie, jak byś nie nie mogła zrobić. A przecież robota sama się nie zrobi. Chociaż w sumie, może kogoś poproszę o pomoc bo nie powiem, mycie okien nie jest wdzięczym zajęciem…. No i tak nawiasem mówiąc, dzisiaj to ja się nie namęczę pracą :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *